TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21751-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BECK

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 40 40 26
 • 43 43 28
 • 41 41 26.5
 • 42 42 27
 • 44 44 28.5
 • 45 45 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION BECK janë atlete për meshkuj të dizajnuara për aktivitetet e përditshme. Ato janë të dizajnuara në një stil klasik dhe janë komode për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike cilësore. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe ju siguron mbështetje të sigurt. Këto atlete komode do t'i kombinoni lehtësisht me një shumëllojshmëri veshjesh të stilit sportiv dhe urban. Specifikimet: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shollë prej gome.
Detaje

CHAMPION BECK janë atlete për meshkuj të dizajnuara për aktivitetet e përditshme. Ato janë të dizajnuara në një stil klasik dhe janë komode për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike cilësore. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe ju siguron mbështetje të sigurt. Këto atlete komode do t'i kombinoni lehtësisht me një shumëllojshmëri veshjesh të stilit sportiv dhe urban.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  40 40 26
  43 43 28
  41 41 26.5
  42 42 27
  44 44 28.5
  45 45 29.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë