TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
CHAMPION Produkte BORN PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32252-PS013)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BORN PS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 33 33 21
  • 35 35 22.5
  • 28 28 16
  • 29 29 17
  • 30 30 18
  • 31 31 19
  • 32 32 20
  • 34 34 21.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë