TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(WL720CC1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE W720

Çmimi i mëparshëm
9.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37 23.5
  • 7.5 38 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
7" 38 24.5
8 39 25
8" 40 25.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
7" 38 24.5
8 39 25
8" 40 25.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW997HTK
10.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW500BR
5.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.400 LEK
Ndihmë