në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(32504-BLSH)
SKECHERS

SKECHERS Produkte BOBS SQUAD - TOUGH TALK

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Skechers BOBS SQUAD – TOUGH TALK janë atlete që e gjetën frymëzimin e tyre në modelet e atleteve për vrapim. Pjesa e sipërme e atleteve është prej materialesh rrjetë, gjë që i bën këto atlete shumë të rehatshme. Ndërsa tabani prej gome u jep qëndrueshmëri dhe kapje të mirë në sipërfaqe të ndryshme. Ngjyra rozë dhe pamja e reduktuar e këtyre atleteve Skechers BOBS SQUAD 2 – TOUGH TALK i bën ato të shkëlqyera për t'u kombinuar me veshje të ndryshme. Specifikimi: Atlete për femra Profil i cekët Pjesa e sipërme : materiale rrjetë Shollë gome .
Detaje

Skechers BOBS SQUAD – TOUGH TALK janë atlete që e gjetën frymëzimin e tyre në modelet e atleteve për vrapim. Pjesa e sipërme e atleteve është prej materialesh rrjetë, gjë që i bën këto atlete shumë të rehatshme. Ndërsa tabani prej gome u jep qëndrueshmëri dhe kapje të mirë në sipërfaqe të ndryshme. Ngjyra rozë dhe pamja e reduktuar e këtyre atleteve Skechers BOBS SQUAD 2 – TOUGH TALK i bën ato të shkëlqyera për t'u kombinuar me veshje të ndryshme.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme : materiale rrjetë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka SKECHERS
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë