TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CK1228-700)
NIKE

NIKE Produkte JORDAN 5 RETRO LITTLE FLEX BT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6C 22 12
  • 10C 27 16
  • 9C 26 15
  • 8C 25 14
  • 7C 23.5 13
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC JORDAN

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC JORDAN

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 65A847-GEH
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 75A730-023
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Ndihmë