në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0093)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 20
  20
 • 24
  24
 • 21
  21
 • 26
  26
 • 25
  25
 • 23
  23
 • 27
  27
 • 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte. Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave. Detaje

Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte.

Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave.

Specifikim:

• Lidhëse elastike dhe rripa velcro

• Pjesa e sipërme e tekstilit

• tabani sintetik i qëndrueshëm

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0093

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë