TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(FV1632)
Reebok

Reebok Produkte REEBOK LITE PLUS 2.0

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 38.5 25
  • 6.5 37 23.5
  • 8.5 39 25.5
  • 7.5 38 24.5
  • 7 *
  • 6 36 23
  • 9 40 26
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjavës, atëherë atletet Reebok LITE PLUS 2 janë zgjedhja juaj ideale. Këto atlete janë të lehta për vrapim, përbehen nga shkuma EVA që lehtëson presionin në kontakt me tokën, duke siguruar energji dhe rehati në këmbë. Detaje

Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjavës, atëherë atletet Reebok LITE PLUS 2 janë zgjedhja juaj ideale.

Këto atlete janë të lehta për vrapim, përbehen nga shkuma EVA që lehtëson presionin në kontakt me tokën, duke siguruar energji dhe rehati në këmbë.

Pjesa e sipërme është bërë prej tekstili të përforcuar me shtresa sintetike, ndërsa thembra është e përbërë prej gome të qëndrueshme dhe jo të rrëshqitshme.

 

Specifikim:

• Atlete për femra

• Qëllimi: vrapimi

• Pjesa e sipërme: tekstili

• Tabani i mesëm: shkumë EVA

• Sole: gomë që nuk rrëshqet

• Ngjyra: Gri / E Bardhë / Rozë

• Kodi i artikullit: FV1632

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjavës, atëherë atletet Reebok LITE PLUS 2 janë zgjedhja juaj ideale.

Këto atlete janë të lehta për vrapim, përbehen nga shkuma EVA që lehtëson presionin në kontakt me tokën, duke siguruar energji dhe rehati në këmbë.

Pjesa e sipërme është bërë prej tekstili të përforcuar me shtresa sintetike, ndërsa thembra është e përbërë prej gome të qëndrueshme dhe jo të rrëshqitshme.

 

Specifikim:

• Atlete për femra

• Qëllimi: vrapimi

• Pjesa e sipërme: tekstili

• Tabani i mesëm: shkumë EVA

• Sole: gomë që nuk rrëshqet

• Ngjyra: Gri / E Bardhë / Rozë

• Kodi i artikullit: FV1632

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë