TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UL720NL1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE M720

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 8 41.5 26
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MS237GA
10.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ML574IL2
11.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ML373CT2
9.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U574TZ2
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Ndihmë