TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24051)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11K 29 17.4
  • 2 34 20.8
  • 11-K 30 17.8
  • 12-K 31 18.7
  • 2- 35 21.2
  • 1 33 20
  • 10K 28 16.6
  • 13-K 32 19.5
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të frymëzuar nga vrapimi. Ky model tërheq krijimin nga ikonat sportive të së kaluarës, duke i sjellë në një veshje të modernizuar të përshtatur për këmbë të vogla, aktive. Ato janë krijuar në imazhin e këpucëve klasike të vrapimit adidas. Ato janë krijuar për të vegjlit tuaj që të vishen çdo ditë dhe t'u përgjigjen të gjitha nevojave të tyre gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, gjë që e bën atleten të qëndrueshme dhe të lehtë për tu mirëmbajtur. Vija të njohura adidas anash, si dhe logoja në anën e pasme, theksojnë shpirtin sportiv. Specifikim: • Pjesa e sipërme prej lëkure • Ngjyra: e bardhë   .
Detaje

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të frymëzuar nga vrapimi. Ky model tërheq krijimin nga ikonat sportive të së kaluarës, duke i sjellë në një veshje të modernizuar të përshtatur për këmbë të vogla, aktive. Ato janë krijuar në imazhin e këpucëve klasike të vrapimit adidas.

Ato janë krijuar për të vegjlit tuaj që të vishen çdo ditë dhe t'u përgjigjen të gjitha nevojave të tyre gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, gjë që e bën atleten të qëndrueshme dhe të lehtë për tu mirëmbajtur.

Vija të njohura adidas anash, si dhe logoja në anën e pasme, theksojnë shpirtin sportiv.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Ngjyra: e bardhë

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11K 29 17.4
2 34 20.8
11-K 30 17.8
12-K 31 18.7
2- 35 21.2
1 33 20
10K 28 16.6
13-K 32 19.5
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV7754
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV7750
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë