TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24053)
adidas

adidas Produkte TENSAUR

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6K 23 13.2
  • 7K 24 14
  • 8-K 26 15.3
  • 7-K 25 14.5
  • 5K 21 12.3
  • 5-K 22 12.8
  • 9-K 27 16.1
  • 4K 20 11.5
Ruani në listën e të preferuarave
Edhe anëtarët më të vegjël të familjes suaj mund të marrin stilin e cilësisë së mirë adidas krah për krah me të gjithë të tjerët, në atlete adidas Tensaur unisex për fëmijë. Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje të plotë ndërsa të vegjlit tuaj lëvizin brenda dhe jashtë. Specifikim: • Shiritat Velcro • Sipërfaqja sintetike • Ngjyra: Blu .
Detaje

Edhe anëtarët më të vegjël të familjes suaj mund të marrin stilin e cilësisë së mirë adidas krah për krah me të gjithë të tjerët, në atlete adidas Tensaur unisex për fëmijë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje të plotë ndërsa të vegjlit tuaj lëvizin brenda dhe jashtë.

Specifikim:

• Shiritat Velcro

• Sipërfaqja sintetike

• Ngjyra: Blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24052
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0093
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUN...
3.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.800 LEK
Ndihmë