TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24052)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5-K 22 12.8
  • 6K 23 13.2
  • 9-K 27 16.1
  • 5K 21 12.3
  • 7K 24 14
  • 8-K 26 15.3
  • 7-K 25 14.5
  • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR I janë atlete për fëmijë për hapat dhe lojën e parë të fëmijës tuaj. Ato janë krijuar për të siguruar rehati të përsosur gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës, në mënyrë që të jenë të lumtur ndërsa zbulojnë botën përreth tyre. Në pjesën e sipërme ka pjesë rrjetë që mundësojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke parandaluar djersitjen e këmbëve. Atletet kanë rripa velcro që e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. Shtresa EVA sjell komoditet dhe lehtësi të përmirësuar në çdo hap, dhe shputa përshtatet në mënyrë të përkryer në një larmi sipërfaqesh. Specifikim: • Atlete për fëmijë për bebe • Pjesë e sipërme rrjetë • Teknologjia EVA • Ngjyra: e zezë • Kodi i artikullit: S24052 .
Detaje

adidas TENSAUR I janë atlete për fëmijë për hapat dhe lojën e parë të fëmijës tuaj.

Ato janë krijuar për të siguruar rehati të përsosur gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës, në mënyrë që të jenë të lumtur ndërsa zbulojnë botën përreth tyre.

Në pjesën e sipërme ka pjesë rrjetë që mundësojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke parandaluar djersitjen e këmbëve.

Atletet kanë rripa velcro që e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Shtresa EVA sjell komoditet dhe lehtësi të përmirësuar në çdo hap, dhe shputa përshtatet në mënyrë të përkryer në një larmi sipërfaqesh.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë për bebe

• Pjesë e sipërme rrjetë

• Teknologjia EVA

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: S24052

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
5K 21 12.3
7K 24 14
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TENSAUR I janë atlete për fëmijë për hapat dhe lojën e parë të fëmijës tuaj.

Ato janë krijuar për të siguruar rehati të përsosur gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës, në mënyrë që të jenë të lumtur ndërsa zbulojnë botën përreth tyre.

Në pjesën e sipërme ka pjesë rrjetë që mundësojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke parandaluar djersitjen e këmbëve.

Atletet kanë rripa velcro që e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Shtresa EVA sjell komoditet dhe lehtësi të përmirësuar në çdo hap, dhe shputa përshtatet në mënyrë të përkryer në një larmi sipërfaqesh.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë për bebe

• Pjesë e sipërme rrjetë

• Teknologjia EVA

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: S24052

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
5K 21 12.3
7K 24 14
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24053
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9173
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0093
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUN...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9176
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë