TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00469)
adidas

adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 9- 44 27.1
  • 7 40 2/3 25
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 11 46 28.4
  • 8 42 25.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas OWNTHEGAME 2.0 janë atlete basketbolli për meshkuj që do të jeni të lumtur t'i vishni në fushë. Këto atlete adidas do të jenë të preferuarat tuaja. Ato janë përmirësuar me teknologjinë Cloudfoam, e cila siguron rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme e atlete është e përbërë nga material sintetik dhe tekstile. Pjesa e poshtme gomës është rezistente dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete adidas të lehta dhe të rehatshme janë zgjedhja e duhur për dominim në fushë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. Specifikim: • Teknologjia Cloudfoam •Pjesa e sipërme: sintetike dhe tekstile • Pjesa e poshtme: gomë • Ngjyra e shfaqur: e bardhë /e zezë / gri .
Detaje

adidas OWNTHEGAME 2.0 janë atlete basketbolli për meshkuj që do të jeni të lumtur t'i vishni në fushë. Këto atlete adidas do të jenë të preferuarat tuaja. Ato janë përmirësuar me teknologjinë Cloudfoam, e cila siguron rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme e atlete është e përbërë nga material sintetik dhe tekstile. Pjesa e poshtme gomës është rezistente dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete adidas të lehta dhe të rehatshme janë zgjedhja e duhur për dominim në fushë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

• Teknologjia Cloudfoam

•Pjesa e sipërme: sintetike dhe tekstile

• Pjesa e poshtme: gomë

• Ngjyra e shfaqur: e bardhë /e zezë / gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
11 46 28.4
8 42 25.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas OWNTHEGAME 2.0 janë atlete basketbolli për meshkuj që do të jeni të lumtur t'i vishni në fushë. Këto atlete adidas do të jenë të preferuarat tuaja. Ato janë përmirësuar me teknologjinë Cloudfoam, e cila siguron rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme e atlete është e përbërë nga material sintetik dhe tekstile. Pjesa e poshtme gomës është rezistente dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete adidas të lehta dhe të rehatshme janë zgjedhja e duhur për dominim në fushë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

• Teknologjia Cloudfoam

•Pjesa e sipërme: sintetike dhe tekstile

• Pjesa e poshtme: gomë

• Ngjyra e shfaqur: e bardhë /e zezë / gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
11 46 28.4
8 42 25.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë