TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H04628)
adidas

adidas Produkte DURAMO SL

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6- 40 24.6
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 5 38 23.3
  • 4- 37 1/3 22.9
  • Univerzalno *
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO SL SHOES janë atlete për femra që janë të gatshme të ndjekin ritmin tuaj edhe kur ndryshoni drejtimin e stërvitjes tuaj. Projektuar kryesisht për vrapim, ju mund t’i vishni këto atlete të lehta në pistë, në palestër ose kur stërviteni jashtë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje  që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta. Tabani i mesëm është i lehtë dhe fleksibël në mënyrë që të sigurojë komoditetin e nevojshëm për këmbët tuaja.
Detaje

adidas DURAMO SL SHOES janë atlete për femra që janë të gatshme të ndjekin ritmin tuaj edhe kur ndryshoni drejtimin e stërvitjes tuaj.

Projektuar kryesisht për vrapim, ju mund t’i vishni këto atlete të lehta në pistë, në palestër ose kur stërviteni jashtë.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje  që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta.

Tabani i mesëm është i lehtë dhe fleksibël në mënyrë që të sigurojë komoditetin e nevojshëm për këmbët tuaja. 

Specifikim:

  • Atlete për femra
  • Qëllimi: vrapim, stërvitje
  • Ngjyra: E zezë  / E bardhë  / Gri
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë