TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24050)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12-K 31 18.7
  • 1 33 20
  • 11-K 30 17.8
  • 10K 28 16.6
  • 11K 29 17.4
  • 2 34 20.8
  • 13-K 32 19.5
  • 2- 35 21.2
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet adidas Tensaur janë ideale për fëmijët tuaj. Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje gjatë gjithë ditës, nga vrapimi për në autobus, nëpër klasa në palestër, deri në aktivitete jashtëshkollore. Vija klasike adidas sigurojnë një pamje sportive që të vegjlit tuaj me siguri do ta adhurojnë. Specifikim: • Shiritat Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë • Tekstile e sipërme • Ngjyra: Blu .
Detaje

Atletet adidas Tensaur janë ideale për fëmijët tuaj.

Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje gjatë gjithë ditës, nga vrapimi për në autobus, nëpër klasa në palestër, deri në aktivitete jashtëshkollore.

Vija klasike adidas sigurojnë një pamje sportive që të vegjlit tuaj me siguri do ta adhurojnë.

Specifikim:

• Shiritat Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë

• Tekstile e sipërme

• Ngjyra: Blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12-K 31 18.7
1 33 20
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
11K 29 17.4
2 34 20.8
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet adidas Tensaur janë ideale për fëmijët tuaj.

Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje gjatë gjithë ditës, nga vrapimi për në autobus, nëpër klasa në palestër, deri në aktivitete jashtëshkollore.

Vija klasike adidas sigurojnë një pamje sportive që të vegjlit tuaj me siguri do ta adhurojnë.

Specifikim:

• Shiritat Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë

• Tekstile e sipërme

• Ngjyra: Blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12-K 31 18.7
1 33 20
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
11K 29 17.4
2 34 20.8
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24036
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9495
adidas FALCON K janë atlete për fëmijë unisex të destinuara p&eum...
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9494
adidas RUNFALCON 2.0 K janë atlete për fëmijë, të cilat janë...
5.800 LEK
Ndihmë