TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY7657)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 41 26.5
 • 10.5 44 28.5
 • 8 40.5 26
 • 9 42 27
 • 11.5 45 29.5
 • 10 43 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të vështira, atletike. Rrjeta që ajroset në pjesën e sipërme përforcohet në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë. Pjesa e poshtme e gomës e qëndrueshme është rezistente ndaj konsumit. Këto atlete të rehatshme dhe të besueshme për vrapim për meshkuj do të shpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive. Specifikim: Atlete vrapimi për meshkuj Rrjetë, tekstil Lidhëse MemoryTech Ngjyra: blu, e bardhë .
Detaje

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të vështira, atletike.

Rrjeta që ajroset në pjesën e sipërme përforcohet në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Pjesa e poshtme e gomës e qëndrueshme është rezistente ndaj konsumit.

Këto atlete të rehatshme dhe të besueshme për vrapim për meshkuj do të shpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Rrjetë, tekstil
 • Lidhëse
 • MemoryTech
 • Ngjyra: blu, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8" 41 26.5
10" 44 28.5
8 40.5 26
9 42 27
11" 45 29.5
10 43 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të vështira, atletike.

Rrjeta që ajroset në pjesën e sipërme përforcohet në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Pjesa e poshtme e gomës e qëndrueshme është rezistente ndaj konsumit.

Këto atlete të rehatshme dhe të besueshme për vrapim për meshkuj do të shpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Rrjetë, tekstil
 • Lidhëse
 • MemoryTech
 • Ngjyra: blu, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8" 41 26.5
10" 44 28.5
8 40.5 26
9 42 27
11" 45 29.5
10 43 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë