TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(H00159)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5K 21 12.3
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
  • 8-K 26 15.3
  • 7-K 25 14.5
  • 6K 23 13.2
  • 4K 20 11.5
  • 9-K 27 16.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet adidas TENSAUR për të vegjlit janë zgjedhja perfekte për hapat e tyre të parë. Këto atlete janë jashtëzakonisht të rehatshme dhe ideale për të dalë në park. Pjessa e poshtme e gomës është jashtëzakonisht rezistente ndaj konsumit dhe nuk do të lejojë që këmba e tyre të rrëshqasë. Tre rreshtat e logos në anën e tyre u japin atyre një pamje sportive dhe shiriti ngjitës velcro i bën ato shumë të lehta për tu veshur dhe hequr. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure. Logoja adidas u jep atyre një pamje sportive. Hapat e tyre të parë le të jenë të qëndrueshëm dhe të rehatshëm në atletet TENSAUR. Specifikim: • Shirit ngjitës velkro • Sipërfaqja sintetike • Logo pa tegela • Ngjyra: e kuqe, e bardhë .
Detaje

Atletet adidas TENSAUR për të vegjlit janë zgjedhja perfekte për hapat e tyre të parë. Këto atlete janë jashtëzakonisht të rehatshme dhe ideale për të dalë në park. Pjessa e poshtme e gomës është jashtëzakonisht rezistente ndaj konsumit dhe nuk do të lejojë që këmba e tyre të rrëshqasë. Tre rreshtat e logos në anën e tyre u japin atyre një pamje sportive dhe shiriti ngjitës velcro i bën ato shumë të lehta për tu veshur dhe hequr. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure. Logoja adidas u jep atyre një pamje sportive. Hapat e tyre të parë le të jenë të qëndrueshëm dhe të rehatshëm në atletet TENSAUR.

Specifikim:

• Shirit ngjitës velkro

• Sipërfaqja sintetike

• Logo pa tegela

• Ngjyra: e kuqe, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5K 21 12.3
7K 24 14
5-K 22 12.8
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
4K 20 11.5
9-K 27 16.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet adidas TENSAUR për të vegjlit janë zgjedhja perfekte për hapat e tyre të parë. Këto atlete janë jashtëzakonisht të rehatshme dhe ideale për të dalë në park. Pjessa e poshtme e gomës është jashtëzakonisht rezistente ndaj konsumit dhe nuk do të lejojë që këmba e tyre të rrëshqasë. Tre rreshtat e logos në anën e tyre u japin atyre një pamje sportive dhe shiriti ngjitës velcro i bën ato shumë të lehta për tu veshur dhe hequr. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure. Logoja adidas u jep atyre një pamje sportive. Hapat e tyre të parë le të jenë të qëndrueshëm dhe të rehatshëm në atletet TENSAUR.

Specifikim:

• Shirit ngjitës velkro

• Sipërfaqja sintetike

• Logo pa tegela

• Ngjyra: e kuqe, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5K 21 12.3
7K 24 14
5-K 22 12.8
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
4K 20 11.5
9-K 27 16.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ7428
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24054
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë