TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24059)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6K *
 • 9-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8-K *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë. Atuti i tyre kryesor është prakticiteti. Përsa i përket pamjes, ato janë të frymëzuara nga modelet vintage të adidas.Falë rripave velcro, përshtaten lehtësisht në gjerësinë e këmbëve dhe vishen e hiqen lehtësisht. Pjesa e sipërme është prej materiali të qëndrueshëm dhe tabani i gomës ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe nuk lë gjurmë në dysheme. Atletet për fëmijë Adidas TENSAUR I janë një mbështetje komode dhe e besueshme për anëtarët më të vegjël të familjes. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban prej gome Ngjyra: e bardhë Kodi i artikullit: S24059 .
Detaje

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë. Atuti i tyre kryesor është prakticiteti. Përsa i përket pamjes, ato janë të frymëzuara nga modelet vintage të adidas.Falë rripave velcro, përshtaten lehtësisht në gjerësinë e këmbëve dhe vishen e hiqen lehtësisht. Pjesa e sipërme është prej materiali të qëndrueshëm dhe tabani i gomës ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe nuk lë gjurmë në dysheme. Atletet për fëmijë Adidas TENSAUR I janë një mbështetje komode dhe e besueshme për anëtarët më të vegjël të familjes.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban prej gome
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: S24059
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë. Atuti i tyre kryesor është prakticiteti. Përsa i përket pamjes, ato janë të frymëzuara nga modelet vintage të adidas.Falë rripave velcro, përshtaten lehtësisht në gjerësinë e këmbëve dhe vishen e hiqen lehtësisht. Pjesa e sipërme është prej materiali të qëndrueshëm dhe tabani i gomës ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe nuk lë gjurmë në dysheme. Atletet për fëmijë Adidas TENSAUR I janë një mbështetje komode dhe e besueshme për anëtarët më të vegjël të familjes.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban prej gome
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: S24059
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0095
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për fëmijë, të cilat janë f...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë