TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(GZ2697)
adidas

adidas Atlete COURT BOLD

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme. Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant. Specifikim: • Atlete për femra • Pjesa e sipërme prej lëkure • Tabani prej gome • Kodi i artikullit: GZ2697 .
Detaje

adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme.

Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë.

Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme.

Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: GZ2697

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NEO
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7482
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7874
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Ndihmë