TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00511)
adidas

adidas Atlete EQ21 RUN

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmimi me zbritje
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10 44 2/3 27.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse jeni të apasionuar pas vrapimit vishni këto atlete për femra adidas dhe jeni gati për rutinën tuaj të përditshme. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët  të freskëta dhe të thata në ditët e ngrohta. Ky produkt është i përbërë me përmbajtje të ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar. Specifikimet Atlete për femra Pjesa e sipërme rrjetë Ngjyra e produktit: e bardhë Kodi i produktit: H00511 .
Detaje

Nëse jeni të apasionuar pas vrapimit vishni këto atlete për femra adidas dhe jeni gati për rutinën tuaj të përditshme. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët  të freskëta dhe të thata në ditët e ngrohta. Ky produkt është i përbërë me përmbajtje të ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: H00511
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3
10 44 2/3 27.6
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë