në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Produkte EQ21 RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00511)

Produkte EQ21 RUN

 • 45 1/3
  45 1/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 44 2/3
  44 2/3
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse jeni të apasionuar pas vrapimit vishni këto atlete për femra adidas dhe jeni gati për rutinën tuaj të përditshme. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët  të freskëta dhe të thata në ditët e ngrohta. Ky produkt është i përbërë me përmbajtje të ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar. Specifikimet Atlete për femra Pjesa e sipërme rrjetë Ngjyra e produktit: e bardhë Kodi i produktit: H00511 .
Detaje

Nëse jeni të apasionuar pas vrapimit vishni këto atlete për femra adidas dhe jeni gati për rutinën tuaj të përditshme. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët  të freskëta dhe të thata në ditët e ngrohta. Ky produkt është i përbërë me përmbajtje të ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: H00511
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Performance
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë