në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
adidas Produkte COURT BOLD
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(GZ2696)
adidas

adidas Produkte COURT BOLD

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 5 38 23.3
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme. Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant. Specifikim: • Atlete për femra • Pjesa e sipërme prej lëkure • Tabani prej gome • Kodi i artikullit: GZ2696 .
Detaje

adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme.

Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë.

Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme.

Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: GZ2696

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV8997
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV8995
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW9037
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Ndihmë