TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
adidas Atlete COURT BOLD
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(GZ2696)
adidas

adidas Atlete COURT BOLD

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 5 38 23.3
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme. Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant. Specifikim: • Atlete për femra • Pjesa e sipërme prej lëkure • Tabani prej gome • Kodi i artikullit: GZ2696 .
Detaje

adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme.

Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë.

Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme.

Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: GZ2696

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme.

Ato janë të përbërë prej lëkure, e cila pastrohet dhe mirëmbahet lehtë.

Sholla e trashë prej gome siguron një mbështetje të forte në sipërfaqe të ndryshme.

Këto atlete për femra adidas përshtaten lehtësisht me veshje të ndryshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit elegant.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: GZ2696

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë