TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24049)
adidas

adidas Produkte TENSAUR

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12-K 31 18.7
  • 11-K 30 17.8
  • Univerzalno *
  • 13-K 32 19.5
  • 10K 28 16.6
  • 11K 29 17.4
  • 2- 35 21.2
  • 1 33 20
  • 2 34 20.8
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të krijuara për fëmijët që janë gjithmonë në lëvizje. Shiritat ngjitës të gjerë rregullojnë këmbën e fëmijës dhe lejojnë heqjen e lehtë dhe të shpejtë. Të dizajnuara për të gjitha aktivitetet e përditshme, këto atlete kanë një taban të fortë gome që ngjitet mirë në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Me material tekstili të butë dhe pjesë të përbëra prej lëkure sintetike të lëmuar, pjesa e sipërme është e rehatshme dhe shumë e qëndrueshme. Tre vijat klasike në një ngjyrë të kundërt theksojnë vërtetësinë e stilit adidas dhe u japin atyre një pamje sportiv. Specifikim: • Atlete për fëmijë Unisex • Ngjyra: e bardhë / rozë   .
Detaje

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të krijuara për fëmijët që janë gjithmonë në lëvizje.

Shiritat ngjitës të gjerë rregullojnë këmbën e fëmijës dhe lejojnë heqjen e lehtë dhe të shpejtë. Të dizajnuara për të gjitha aktivitetet e përditshme, këto atlete kanë një taban të fortë gome që ngjitet mirë në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme.

Me material tekstili të butë dhe pjesë të përbëra prej lëkure sintetike të lëmuar, pjesa e sipërme është e rehatshme dhe shumë e qëndrueshme.

Tre vijat klasike në një ngjyrë të kundërt theksojnë vërtetësinë e stilit adidas dhe u japin atyre një pamje sportiv.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Ngjyra: e bardhë / rozë

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë