TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H68931)
Reebok

Reebok Atlete ENERGEN PLUS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10.5 44 28.5
 • 8.5 41 26.5
 • Univerzalno *
 • 11.5 45 29.5
 • 8 40.5 26
 • 10 43 28
 • 9 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Reebok Energen Plus janë atlete vrapimi për meshkuj me një taban gome për ngjitje të mirë në terrene të ndryshme. Kapërceni gjithçka me lehtësi në këto atlete Reebok. Këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta falë tabanit të mesëm FuelFoam. Goma e qëndrueshme ju jep një kontroll pa marrë parasysh se çfarë terreni është nën këmbët tuaja. Specifikim: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Pjesë e sipërme rrjetë FuelFoam Ngjyra: E zezë .
Detaje

Reebok Energen Plus janë atlete vrapimi për meshkuj me një taban gome për ngjitje të mirë në terrene të ndryshme.

Kapërceni gjithçka me lehtësi në këto atlete Reebok.

Këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta falë tabanit të mesëm FuelFoam.

Goma e qëndrueshme ju jep një kontroll pa marrë parasysh se çfarë terreni është nën këmbët tuaja.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • FuelFoam
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
10" 44 28.5
8" 41 26.5
Univerzalno
11" 45 29.5
8 40.5 26
10 43 28
9 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Reebok Energen Plus janë atlete vrapimi për meshkuj me një taban gome për ngjitje të mirë në terrene të ndryshme.

Kapërceni gjithçka me lehtësi në këto atlete Reebok.

Këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta falë tabanit të mesëm FuelFoam.

Goma e qëndrueshme ju jep një kontroll pa marrë parasysh se çfarë terreni është nën këmbët tuaja.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • FuelFoam
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
10" 44 28.5
8" 41 26.5
Univerzalno
11" 45 29.5
8 40.5 26
10 43 28
9 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë