TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Atlete lifestyle për të rritur
Kodi i artikullit:
(FZ2825)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11.5 46 29.2
  • 8.5 41 25.8
  • 10.5 44 27.5
  • Univerzalno *
  • 9 42 26.2
  • 8 40.5 25.4
  • 10 43 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
11" 46 29.2
8" 41 25.8
10" 44 27.5
Univerzalno
9 42 26.2
8 40.5 25.4
10 43 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
11" 46 29.2
8" 41 25.8
10" 44 27.5
Univerzalno
9 42 26.2
8 40.5 25.4
10 43 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë