TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
adidas Produkte GRAND COURT
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0116)
adidas

adidas Produkte GRAND COURT

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8-K *
 • 9-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
Ruani në listën e të preferuarave
adidas GRAND COURT  janë atlete për fëmijë. Modeli i këtyre atleteve u krijua sipas modeleve klasike adidas për tenis dhe basketboll nga vitet '70. Ndryshe nga modelet e mëparshme, këto atlete kanë një shtresë të butë  EVA, e cila ofron rehati të veçantë për këmbët e vogla. Ato janë të përbëra prej lëkure sintetike të bardhë që është rezistente ndaj konsumit të përditshëm. Ato janë zbukuruar me tre vijat e famshme adidas. Kanë ngjitëse praktike velcro, të cilët e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. GRAND COURT I atlete për fëmijë, janë zgjedhja perfekte për të vegjlit tuaj. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shirit Velcro Ngjyra: e bardhë Kodi i produktit: EF0116 .
Detaje

adidas GRAND COURT  janë atlete për fëmijë. Modeli i këtyre atleteve u krijua sipas modeleve klasike adidas për tenis dhe basketboll nga vitet '70. Ndryshe nga modelet e mëparshme, këto atlete kanë një shtresë të butë  EVA, e cila ofron rehati të veçantë për këmbët e vogla. Ato janë të përbëra prej lëkure sintetike të bardhë që është rezistente ndaj konsumit të përditshëm. Ato janë zbukuruar me tre vijat e famshme adidas. Kanë ngjitëse praktike velcro, të cilët e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. GRAND COURT I atlete për fëmijë, janë zgjedhja perfekte për të vegjlit tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shirit Velcro
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i produktit: EF0116
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas GRAND COURT  janë atlete për fëmijë. Modeli i këtyre atleteve u krijua sipas modeleve klasike adidas për tenis dhe basketboll nga vitet '70. Ndryshe nga modelet e mëparshme, këto atlete kanë një shtresë të butë  EVA, e cila ofron rehati të veçantë për këmbët e vogla. Ato janë të përbëra prej lëkure sintetike të bardhë që është rezistente ndaj konsumit të përditshëm. Ato janë zbukuruar me tre vijat e famshme adidas. Kanë ngjitëse praktike velcro, të cilët e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. GRAND COURT I atlete për fëmijë, janë zgjedhja perfekte për të vegjlit tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shirit Velcro
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i produktit: EF0116
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë