TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2776-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 3 GS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4Y 36 23
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Star Runner 3 GS janë një mbështetje e sigurt dhe e rehatshme për këmbët e fëmijëve gjatë aktiviteteve të përditshme. Pëlhura e lehtë prej rrjete në pjesën e sipërme është e ajrosur dhe fleksibël, për të lejuar që këmba të lëvizë natyrshëm. Pjesët e qëndrueshme prej lëkure japin strukturë dhe jetëgjatësi. Mbushjet me shkumë në tabanin e mesëm sigurojnë rehati superiore në çdo hap të ndërmarrë. Pjesa e poshtme e gomës me një strukturë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron tërheqje optimale. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë Unisex Pjesa e sipërme: tekstile, lëkurë .
Detaje

Atletet për fëmijë Nike Star Runner 3 GS janë një mbështetje e sigurt dhe e rehatshme për këmbët e fëmijëve gjatë aktiviteteve të përditshme.

Pëlhura e lehtë prej rrjete në pjesën e sipërme është e ajrosur dhe fleksibël, për të lejuar që këmba të lëvizë natyrshëm.

Pjesët e qëndrueshme prej lëkure japin strukturë dhe jetëgjatësi.

Mbushjet me shkumë në tabanin e mesëm sigurojnë rehati superiore në çdo hap të ndërmarrë.

Pjesa e poshtme e gomës me një strukturë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron tërheqje optimale.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë Unisex
 • Pjesa e sipërme: tekstile, lëkurë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për fëmijë Nike Star Runner 3 GS janë një mbështetje e sigurt dhe e rehatshme për këmbët e fëmijëve gjatë aktiviteteve të përditshme.

Pëlhura e lehtë prej rrjete në pjesën e sipërme është e ajrosur dhe fleksibël, për të lejuar që këmba të lëvizë natyrshëm.

Pjesët e qëndrueshme prej lëkure japin strukturë dhe jetëgjatësi.

Mbushjet me shkumë në tabanin e mesëm sigurojnë rehati superiore në çdo hap të ndërmarrë.

Pjesa e poshtme e gomës me një strukturë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron tërheqje optimale.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë Unisex
 • Pjesa e sipërme: tekstile, lëkurë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5448-104
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1096-004
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1096-001
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë