TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY6314)
adidas

adidas Atlete PREDATOR FREAK .3 TF J

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 38 23.3
 • 3- 36 22.1
 • 2- 35 21.2
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5- 38 2/3 23.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas PREDATOR FREAK.3 TURF janë këpucë futbolli për fëmijë të krijuara për të siguruar kontroll të plotë në terren artificial. Pjesa e sipërme e tekstilit të butë me elementë Demonscale të printuar 3D siguron kapje dhe kontroll të jashtëzakonshëm mbi topin. Pjesa e sipërme mbështillet rreth këmbës dhe i jep mbështetje kyçit të këmbës, ndërsa pjesa e copës bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e këpucës. Shtresa e gomës është e optimizuar për lëvizje në një sipërfaqe artificiale, e cila siguron stabilitet dhe kontroll me shpejtësi të mëdha. Historia e dominimit absolut në fushë fillon me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK.3 TURF. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Ngjyra: e kuqe .
Detaje

adidas PREDATOR FREAK.3 TURF janë këpucë futbolli për fëmijë të krijuara për të siguruar kontroll të plotë në terren artificial.

Pjesa e sipërme e tekstilit të butë me elementë Demonscale të printuar 3D siguron kapje dhe kontroll të jashtëzakonshëm mbi topin.

Pjesa e sipërme mbështillet rreth këmbës dhe i jep mbështetje kyçit të këmbës, ndërsa pjesa e copës bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e këpucës.

Shtresa e gomës është e optimizuar për lëvizje në një sipërfaqe artificiale, e cila siguron stabilitet dhe kontroll me shpejtësi të mëdha.

Historia e dominimit absolut në fushë fillon me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK.3 TURF.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
3- 36 22.1
2- 35 21.2
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas PREDATOR FREAK.3 TURF janë këpucë futbolli për fëmijë të krijuara për të siguruar kontroll të plotë në terren artificial.

Pjesa e sipërme e tekstilit të butë me elementë Demonscale të printuar 3D siguron kapje dhe kontroll të jashtëzakonshëm mbi topin.

Pjesa e sipërme mbështillet rreth këmbës dhe i jep mbështetje kyçit të këmbës, ndërsa pjesa e copës bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e këpucës.

Shtresa e gomës është e optimizuar për lëvizje në një sipërfaqe artificiale, e cila siguron stabilitet dhe kontroll me shpejtësi të mëdha.

Historia e dominimit absolut në fushë fillon me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK.3 TURF.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
3- 36 22.1
2- 35 21.2
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë