TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
UMBRO Atlete RABONA JNR TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF211B121-02)
UMBRO

UMBRO Atlete RABONA JNR TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37
  • 34 34
  • 39 39
  • 36 36
  • 35 35
  • 38 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
37 37
34 34
39 39
36 36
35 35
38 38

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
37 37
34 34
39 39
36 36
35 35
38 38

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë