në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32335-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete MARC

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 30 30 18
 • 35 35 22.5
 • 29 29 17
 • 34 34 21.5
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 31 31 19
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete me qafë Champion Marc për fëmijë me një pamje moderne sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e këpucëve të basketbollit. Logoja dalluese e Champion thekson trashëgiminë e besnikërisë ndaj markës. Ato janë krijuar për t'u bërë shpejt një shoqërues i preferuar në të gjitha aventurat e përditshme të të vegjëlve tuaj. Mënyra interesante e lidhëseve dhe shiritat velcro sigurojnë veshje të lehtë dhe mbajtjen e kyçit të këmbës në vend. Përveç sigurimit të rehatisë dhe komoditetit, këto atlete kanë një taban që do të mbështesë çdo hap të këmbëve të vogla. Specifikimi: Atlete për fëmijë Shirit me velcro Përbërja e pjesës së sipërme: 100% poliuretani .
Detaje

Atlete me qafë Champion Marc për fëmijë me një pamje moderne sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e këpucëve të basketbollit. Logoja dalluese e Champion thekson trashëgiminë e besnikërisë ndaj markës. Ato janë krijuar për t'u bërë shpejt një shoqërues i preferuar në të gjitha aventurat e përditshme të të vegjëlve tuaj. Mënyra interesante e lidhëseve dhe shiritat velcro sigurojnë veshje të lehtë dhe mbajtjen e kyçit të këmbës në vend. Përveç sigurimit të rehatisë dhe komoditetit, këto atlete kanë një taban që do të mbështesë çdo hap të këmbëve të vogla.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirit me velcro
 • Përbërja e pjesës së sipërme: 100% poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  30 30 18
  35 35 22.5
  29 29 17
  34 34 21.5
  32 32 20
  33 33 21
  31 31 19
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32335-KK002
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32334-BS501
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32697-WW001
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32702-BS501
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.500 LEK
  Ndihmë