TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21839-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BRUNO

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 42 42 27
 • 41 41 26.5
 • 44 44 28.5
 • 43 43 28
 • 45 45 29.5
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion BRUNO janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Pjesa e sipërme e atleteve është prej materiali të qëndrueshëm që është shumë komod. Sholla është përbërë me teknologji që ju lejon rehati gjatë gjithë ditës, pavarësisht nga intensiteti dhe dinamika. Dizajn tërheqës, pjesa e sipërme e zezë dhe jeshile në kontrast me tabanin e bardhë, përshtatet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Nuk mund të kaloni pa u vënë re në to. Atletet për meshkuj Champion BRUNO janë zgjedhja perfekte për ju nëse përditshmëria juaj është aktive. Specifikimi: Atlete për meshkuj Logo Champion Përbërja: 100% PU Ngjyra: e zezë, jeshile, e bardhë.
Detaje

Champion BRUNO janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Pjesa e sipërme e atleteve është prej materiali të qëndrueshëm që është shumë komod. Sholla është përbërë me teknologji që ju lejon rehati gjatë gjithë ditës, pavarësisht nga intensiteti dhe dinamika. Dizajn tërheqës, pjesa e sipërme e zezë dhe jeshile në kontrast me tabanin e bardhë, përshtatet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Nuk mund të kaloni pa u vënë re në to. Atletet për meshkuj Champion BRUNO janë zgjedhja perfekte për ju nëse përditshmëria juaj është aktive.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% PU
 • Ngjyra: e zezë, jeshile, e bardhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  42 42 27
  41 41 26.5
  44 44 28.5
  43 43 28
  45 45 29.5
  Univerzalno
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë