TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF213B125-01)
UMBRO

UMBRO Atlete SPIDER JUNIOR TF

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 35 35
  • 34 34
  • 38 38
  • 36 36
  • 39 39
  • 37 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
35 35
34 34
38 38
36 36
39 39
37 37
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UMF211B121-02
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Ndihmë