TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
CHAMPION Atlete BECK PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32339-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BECK PS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 29 29 17
  • 32 32 20
  • 35 35 22.5
  • 28 28 16
  • 31 31 19
  • 30 30 18
  • 34 34 21.5
  • 33 33 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
29 29 17
32 32 20
35 35 22.5
28 28 16
31 31 19
30 30 18
34 34 21.5
33 33 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
29 29 17
32 32 20
35 35 22.5
28 28 16
31 31 19
30 30 18
34 34 21.5
33 33 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë