TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
CHAMPION Atlete BRUNO
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21839-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BRUNO

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 43 43 28
  • 42 42 27
  • 45 45 29.5
  • 41 41 26.5
  • 44 44 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
43 43 28
42 42 27
45 45 29.5
41 41 26.5
44 44 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
43 43 28
42 42 27
45 45 29.5
41 41 26.5
44 44 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë