TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Reebok Atlete ENERGEN PLUS
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H67594)
Reebok

Reebok Atlete ENERGEN PLUS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 38 24.5
 • 9 40 26
 • 6 36 23
 • 8.5 39 25.5
 • 6.5 37 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Këto atlete për femra Reebok janë të krijuara për përditshmërinë tuaj, por edhe nëse jeni duke u ushtruar para një maratone vrapimi . Këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta falë një sholle të mesme FuelFoam. Sholla e jashtme e qëndrueshme prej gome ju jep siguri pavarësisht sipërfaqes në të cilën ndodheni. Specifikimet Atlete për femra Pjesa e sipërme rrjetë Shollë e mesme FuelFoam Ngjyra e produktit: Gri / E bardhë Kodi i produktit: H67594 .
Detaje

Këto atlete për femra Reebok janë të krijuara për përditshmërinë tuaj, por edhe nëse jeni duke u ushtruar para një maratone vrapimi . Këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta falë një sholle të mesme FuelFoam. Sholla e jashtme e qëndrueshme prej gome ju jep siguri pavarësisht sipërfaqes në të cilën ndodheni.

Specifikimet

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shollë e mesme FuelFoam
 • Ngjyra e produktit: Gri / E bardhë
 • Kodi i produktit: H67594
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38 24.5
9 40 26
6 36 23
8" 39 25.5
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Këto atlete për femra Reebok janë të krijuara për përditshmërinë tuaj, por edhe nëse jeni duke u ushtruar para një maratone vrapimi . Këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta falë një sholle të mesme FuelFoam. Sholla e jashtme e qëndrueshme prej gome ju jep siguri pavarësisht sipërfaqes në të cilën ndodheni.

Specifikimet

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shollë e mesme FuelFoam
 • Ngjyra e produktit: Gri / E bardhë
 • Kodi i produktit: H67594
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38 24.5
9 40 26
6 36 23
8" 39 25.5
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5511
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5510
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë