TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(G58079)
adidas

adidas Atlete RESPONSE RUN

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pavarësisht se cili është plani juaj ditor, vishini këto atlete për meshkuj adidas RESPONSE dhe filloni aktivitetet tuaja. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer nëse keni një jetë aktive me aktivitete të lodhshme. Ato ju ndihmojnë të gjeni ritmin tuaj. Ndërtimi i qëndrueshëm i pjesës së sipërme është i përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës sintetike. Tabani i gomës jep një ndjesi të shkëlqyer dhe ngjitet mirë në terrene të ndryshme, ndërsa shtresa Cloudfoam siguron komoditetin e nevojshëm. Të lehta dhe ultra të rehatshme, këto atlete vrapimi për meshkuj adidas RESPONSE do t’ju ​​japin ndjenjën se është më e lehtë të vraposh sesa të ecësh. Specifikim: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme material rrjetë dhe lëkurë sintetike Shtresa Cloudfoam Ngjyra: gri .
Detaje

Pavarësisht se cili është plani juaj ditor, vishini këto atlete për meshkuj adidas RESPONSE dhe filloni aktivitetet tuaja.

Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer nëse keni një jetë aktive me aktivitete të lodhshme.

Ato ju ndihmojnë të gjeni ritmin tuaj.

Ndërtimi i qëndrueshëm i pjesës së sipërme është i përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës sintetike.

Tabani i gomës jep një ndjesi të shkëlqyer dhe ngjitet mirë në terrene të ndryshme, ndërsa shtresa Cloudfoam siguron komoditetin e nevojshëm.

Të lehta dhe ultra të rehatshme, këto atlete vrapimi për meshkuj adidas RESPONSE do t’ju ​​japin ndjenjën se është më e lehtë të vraposh sesa të ecësh.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme material rrjetë dhe lëkurë sintetike
 • Shtresa Cloudfoam
 • Ngjyra: gri
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GX5470
16.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW8343
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00521
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Ndihmë