TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(G55938)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 7.5 38 24.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Reebok Royal Complete Clean 2 janë atlete për femra. Shkëlqimi në thembër dhe logoja Reebok vë në dukje më shumë pamjen tuaj. Ndihuni komod me këto atlete Reebok Royal Complete Clean 2. Specifikim: Atlete për femra Pjesa e sipërme lëkurë Ngjyra: E zezë Goma Comfort .
Detaje

Reebok Royal Complete Clean 2 janë atlete për femra.

Shkëlqimi në thembër dhe logoja Reebok vë në dukje më shumë pamjen tuaj.

Ndihuni komod me këto atlete Reebok Royal Complete Clean 2.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme lëkurë
 • Ngjyra: E zezë
 • Goma Comfort
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 39 25.5
9 40 26
7" 38 24.5
6 36 23
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Reebok Royal Complete Clean 2 janë atlete për femra.

Shkëlqimi në thembër dhe logoja Reebok vë në dukje më shumë pamjen tuaj.

Ndihuni komod me këto atlete Reebok Royal Complete Clean 2.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme lëkurë
 • Ngjyra: E zezë
 • Goma Comfort
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 39 25.5
9 40 26
7" 38 24.5
6 36 23
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë