TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
adidas Atlete X9000L2 W
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(S23658)
adidas

adidas Atlete X9000L2 W

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
13.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4 36 2/3 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
4- 37 1/3 22.9
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
4- 37 1/3 22.9
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë