TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
NIKE Atlete Team Hustle D 10
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CW6736-004)
NIKE

NIKE Atlete Team Hustle D 10

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1.5Y 33 20.5
 • 11C 28 17
 • 2.5Y 34 21.5
 • 13C 31 19
 • 12C 29.5 18
 • 1Y 32 20
 • 12.5C 30 18.5
 • 3Y 35 22
 • 10.5C 27.5 16.5
 • 2Y 33.5 21
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 13.5C 31.5 19.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë me një dizajn të qëndrueshëm dhe stil delikat, i cili sjell një vështrim nga fusha e basketbollit. Materiali i lehtë në pjesën e përparme është rrjetë dhe rregullon qarkullimin e ajrit për rehati optimale. Anët e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura. Mbushjet e shtresës në pjesën e mesme të tabanit ofrojnë një mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Të vegjlit do të jenë të lumtur t'i veshin këto këpucë basketbolli. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë .
Detaje

Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë me një dizajn të qëndrueshëm dhe stil delikat, i cili sjell një vështrim nga fusha e basketbollit. Materiali i lehtë në pjesën e përparme është rrjetë dhe rregullon qarkullimin e ajrit për rehati optimale. Anët e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura. Mbushjet e shtresës në pjesën e mesme të tabanit ofrojnë një mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Të vegjlit do të jenë të lumtur t'i veshin këto këpucë basketbolli.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TEAM HUSTLE
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE, THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
11C 28 17
2"Y 34 21.5
13C 31 19
12C 29.5 18
1Y 32 20
12"C 30 18.5
3Y 35 22
10"C 27.5 16.5
2Y 33.5 21
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Team Hustle D 10 janë atlete për fëmijë me një dizajn të qëndrueshëm dhe stil delikat, i cili sjell një vështrim nga fusha e basketbollit. Materiali i lehtë në pjesën e përparme është rrjetë dhe rregullon qarkullimin e ajrit për rehati optimale. Anët e pjesës së sipërme janë gjithashtu të ajrosura. Mbushjet e shtresës në pjesën e mesme të tabanit ofrojnë një mbështetje të rehatshme për këmbët e buta të fëmijëve. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri optimale. Të vegjlit do të jenë të lumtur t'i veshin këto këpucë basketbolli.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TEAM HUSTLE
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE, THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
11C 28 17
2"Y 34 21.5
13C 31 19
12C 29.5 18
1Y 32 20
12"C 30 18.5
3Y 35 22
10"C 27.5 16.5
2Y 33.5 21
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë