TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ7196-104)
NIKE

NIKE Atlete Sky Jordan 1

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8C 25 14
 • 6C 22 12
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
 • 5C 21 11
 • 7C 23.5 13
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike Rrip Velcro Logoja e Sky Jordan .
Detaje

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Rrip Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT SKY JORDAN
MARKER_HR B
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8C 25 14
6C 22 12
9C 26 15
10C 27 16
5C 21 11
7C 23.5 13

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Rrip Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT SKY JORDAN
MARKER_HR B
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8C 25 14
6C 22 12
9C 26 15
10C 27 16
5C 21 11
7C 23.5 13

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë