TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2776-005)
NIKE

NIKE Atlete STAR RUNNER 3

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që këto modele nuk mund të përballojnë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës.Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Taban prej gome .
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që këto modele nuk mund të përballojnë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës.Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që këto modele nuk mund të përballojnë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës.Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë