TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
adidas Atlete PRO N3XT 2021
Atlete basketbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(G58891)
adidas

adidas Atlete PRO N3XT 2021

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9- 44 27.1
  • 9 43 1/3 26.7
  • 11 46 28.4
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 7 40 2/3 25
  • 10- 45 1/3 28
  • 8 42 25.9
  • 12 47 1/3 29.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
11 46 28.4
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
12 47 1/3 29.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
11 46 28.4
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
12 47 1/3 29.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë