TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY3327)
adidas

adidas Atlete X SPEEDFLOW.4 TF J

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 5 38 23.3
 • 3- 36 22.1
 • 2- 35 21.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Këpucët e futbollit për fëmijë adidas X SPEEDFLOW.4  unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve. Ato janë bërë për të luajtur në fusha me bar artificial dhe u sjell atyre shpejtësi të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive. Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim të sigurtë. Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda këpucës, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin. Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucë futbolli adidas X SPEEDFLOW.4. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Për të luajtur në bar artificial Pjesa e sipërme: material rrjetë Ngjyra: E Kuqe - E Kuqe / E Bardhë /E Zezë .
Detaje

Këpucët e futbollit për fëmijë adidas X SPEEDFLOW.4  unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve.

Ato janë bërë për të luajtur në fusha me bar artificial dhe u sjell atyre shpejtësi të jashtëzakonshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive.

Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim të sigurtë.

Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda këpucës, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin.

Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucë futbolli adidas X SPEEDFLOW.4.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Për të luajtur në bar artificial
 • Pjesa e sipërme: material rrjetë
 • Ngjyra: E Kuqe - E Kuqe / E Bardhë /E Zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
3- 36 22.1
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Këpucët e futbollit për fëmijë adidas X SPEEDFLOW.4  unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve.

Ato janë bërë për të luajtur në fusha me bar artificial dhe u sjell atyre shpejtësi të jashtëzakonshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive.

Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim të sigurtë.

Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda këpucës, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin.

Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucë futbolli adidas X SPEEDFLOW.4.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Për të luajtur në bar artificial
 • Pjesa e sipërme: material rrjetë
 • Ngjyra: E Kuqe - E Kuqe / E Bardhë /E Zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
3- 36 22.1
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë