TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1119395-BWHT)
HOKA

HOKA Atlete Rincon 3

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
17.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.900 LEK
Çmimi me zbritje
14.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 42 26.5
  • 11 45 1/3 29
  • 10 44 28
  • 8 41 1/3 26
  • 7.5 40 2/3 25.5
  • 9.5 43 1/3 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka HOKA
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
11 45 1/3 29
10 44 28
8 41 1/3 26
7" 40 2/3 25.5
9" 43 1/3 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka HOKA
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
11 45 1/3 29
10 44 28
8 41 1/3 26
7" 40 2/3 25.5
9" 43 1/3 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë