TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
NIKE Atlete Sky Jordan 1
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ7197-001)
NIKE

NIKE Atlete Sky Jordan 1

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 13C 31 19
 • 12C 29.5 18
 • 11C 28 17
 • 3Y 35 22
 • 2.5Y 34 21.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuara nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ato kanë shtresë të butë mbrojtëse, tërheqje të qëndrueshme dhe një ngjitëse Velcro për veshje dhe heqje të lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Logoja e përparme e Sky Jordan siguron një pamje të shkëlqyer. Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa tabani siguron një ngjitje të sigurt në sipërfaqe të ndryshme. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike Ngjitëse Velcro Logoja e Sky Jordan .
Detaje

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuara nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ato kanë shtresë të butë mbrojtëse, tërheqje të qëndrueshme dhe një ngjitëse Velcro për veshje dhe heqje të lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Logoja e përparme e Sky Jordan siguron një pamje të shkëlqyer. Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa tabani siguron një ngjitje të sigurt në sipërfaqe të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Ngjitëse Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT SKY JORDAN
MARKER_HR B
PROD_CATDESC THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
13C 31 19
12C 29.5 18
11C 28 17
3Y 35 22
2"Y 34 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuara nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ato kanë shtresë të butë mbrojtëse, tërheqje të qëndrueshme dhe një ngjitëse Velcro për veshje dhe heqje të lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Logoja e përparme e Sky Jordan siguron një pamje të shkëlqyer. Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa tabani siguron një ngjitje të sigurt në sipërfaqe të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Ngjitëse Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT SKY JORDAN
MARKER_HR B
PROD_CATDESC THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
13C 31 19
12C 29.5 18
11C 28 17
3Y 35 22
2"Y 34 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë