TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04595)
adidas

adidas Atlete GALAXY 5

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta dhe do t'ju shpejtojnë në pistën e vrapimit. Tabani i mesëm është i përbërë me shtresë Cloudfoam që do të t'ju ndihmojë në çdo hap tuajin dhe do t'ju japë rehati maksimale në pistë. Pjesa e sipërme është prej materiali rrjetë që lejon qarkullimin optimal të ajrit dhe i bën këto atlete jashtëzakonisht të lehta. Tabani i gomës nuk do të lejojë që këmba juaj të rrëshqasë, gjë që ju jep stabilitet shtesë gjatë vrapimit. Në atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES, do të ndiheni sikur mund të vraponi pa ndalur. SPECIFIKIM: Atlete për meshkuj Taban prej gome Shtresa Cloufoam Pjesa e sipërme rrjetë Ngjyra: e kuqe Kodi i artikullit: H04595 .
Detaje

Atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta dhe do t'ju shpejtojnë në pistën e vrapimit. Tabani i mesëm është i përbërë me shtresë Cloudfoam që do të t'ju ndihmojë në çdo hap tuajin dhe do t'ju japë rehati maksimale në pistë. Pjesa e sipërme është prej materiali rrjetë që lejon qarkullimin optimal të ajrit dhe i bën këto atlete jashtëzakonisht të lehta. Tabani i gomës nuk do të lejojë që këmba juaj të rrëshqasë, gjë që ju jep stabilitet shtesë gjatë vrapimit. Në atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES, do të ndiheni sikur mund të vraponi pa ndalur.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
 • Shtresa Cloufoam
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Ngjyra: e kuqe
 • Kodi i artikullit: H04595
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta dhe do t'ju shpejtojnë në pistën e vrapimit. Tabani i mesëm është i përbërë me shtresë Cloudfoam që do të t'ju ndihmojë në çdo hap tuajin dhe do t'ju japë rehati maksimale në pistë. Pjesa e sipërme është prej materiali rrjetë që lejon qarkullimin optimal të ajrit dhe i bën këto atlete jashtëzakonisht të lehta. Tabani i gomës nuk do të lejojë që këmba juaj të rrëshqasë, gjë që ju jep stabilitet shtesë gjatë vrapimit. Në atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES, do të ndiheni sikur mund të vraponi pa ndalur.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
 • Shtresa Cloufoam
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Ngjyra: e kuqe
 • Kodi i artikullit: H04595
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë