TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD4165-001)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.800 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike M Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max me detaje moderne. Ato përditësojnë stilin e njohur të viteve 1990 dhe modelin legjendar Air Max 90 me pamjen e tyre. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë sigurojnë ajrosje, ndërsa tabani i mesëm me shtresë dhe njësia e dukshme Air Max ofron rehati të përsosur dhe lehtësi në lëvizje.Sholla është e siguruar me një gomë të qëndrueshme dhe afatgjatë me logon autentike Air Max. Shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin tërheqës të këtyre atleteve për femra Nike. Specifikim: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: lëkurë, sintetike, tekstile Material rrjetë në pjesën e sipërme Njësia AirMax në thembër Taban fleksibël gome Ngjyra: E zezë/e bardhë Kodi i artikullit: CD4165-001 .
Detaje

Nike M Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max me detaje moderne. Ato përditësojnë stilin e njohur të viteve 1990 dhe modelin legjendar Air Max 90 me pamjen e tyre. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë sigurojnë ajrosje, ndërsa tabani i mesëm me shtresë dhe njësia e dukshme Air Max ofron rehati të përsosur dhe lehtësi në lëvizje.Sholla është e siguruar me një gomë të qëndrueshme dhe afatgjatë me logon autentike Air Max. Shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin tërheqës të këtyre atleteve për femra Nike.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, sintetike, tekstile
 • Material rrjetë në pjesën e sipërme
 • Njësia AirMax në thembër
 • Taban fleksibël gome
 • Ngjyra: E zezë/e bardhë
 • Kodi i artikullit: CD4165-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike M Air Max Excee janë atlete për meshkuj që kombinojnë një siluetë klasike Air Max me detaje moderne. Ato përditësojnë stilin e njohur të viteve 1990 dhe modelin legjendar Air Max 90 me pamjen e tyre. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën natyrale dhe atë sintetike, për të treguar sa më besnik dizajnin e trashëguar. Panelet rrjetë sigurojnë ajrosje, ndërsa tabani i mesëm me shtresë dhe njësia e dukshme Air Max ofron rehati të përsosur dhe lehtësi në lëvizje.Sholla është e siguruar me një gomë të qëndrueshme dhe afatgjatë me logon autentike Air Max. Shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin tërheqës të këtyre atleteve për femra Nike.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, sintetike, tekstile
 • Material rrjetë në pjesën e sipërme
 • Njësia AirMax në thembër
 • Taban fleksibël gome
 • Ngjyra: E zezë/e bardhë
 • Kodi i artikullit: CD4165-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë