TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
adidas Produkte RUN 60s 2.0
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00352)
adidas

adidas Produkte RUN 60s 2.0

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • 8 42 25.9
  • 7 40 2/3 25
  • 11- 46 2/3 28.8
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë