TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
adidas Atlete GRAND COURT SE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY8169)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT SE

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • 10- 45 1/3 28
  • 9 43 1/3 26.7
  • 8 42 25.9
  • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6621
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Ndihmë