në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
CHAMPION Produkte PADEN MID
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21281-GS517)
CHAMPION

CHAMPION Produkte PADEN MID

 • 45
  45
 • 43
  43
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 41
  41
 • 40
  40
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion PADEN janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Ky model atletesh është ideal për të gjithë ata që duan një hap të rehatshëm në kryerjen e aktiviteteve të përditshme dhe lehtësinë e lëvizje në ecje të gjata. Ngjyra klasike e zezë e bën të lehtë kombinimin me të gjitha veshjet, ndërsa detajet e kuqe në hap dhe logoja CHAMPION do t'i japin çdo pamje të mrekullueshme. Qëndrueshmërinë e lartë të atleteve i kontribuon materiali nga i cili janë përbërë si në pjesën e sipërme ashtu edhe vetë tabani i gomës.Specifikimet: Atlete për meshkuj Logo Champion Përbërja: 70% PU, 30% najlon Ngjyra: jeshile.
Detaje

Champion PADEN janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Ky model atletesh është ideal për të gjithë ata që duan një hap të rehatshëm në kryerjen e aktiviteteve të përditshme dhe lehtësinë e lëvizje në ecje të gjata. Ngjyra klasike e zezë e bën të lehtë kombinimin me të gjitha veshjet, ndërsa detajet e kuqe në hap dhe logoja CHAMPION do t'i japin çdo pamje të mrekullueshme. Qëndrueshmërinë e lartë të atleteve i kontribuon materiali nga i cili janë përbërë si në pjesën e sipërme ashtu edhe vetë tabani i gomës.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Logo Champion
 • Përbërja: 70% PU, 30% najlon
 • Ngjyra: jeshile

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22162-KK001
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22155-MS023
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22162-RS001
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22155-KK001
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Ndihmë