TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
CHAMPION Atlete PADEN MID
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21281-GS517)
CHAMPION

CHAMPION Atlete PADEN MID

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 45 45 29.5
 • 43 43 28
 • 42 42 27
 • 44 44 28.5
 • 41 41 26.5
 • 40 40 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion PADEN janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Ky model atletesh është ideal për të gjithë ata që duan një hap të rehatshëm në kryerjen e aktiviteteve të përditshme dhe lehtësinë e lëvizje në ecje të gjata. Ngjyra klasike e zezë e bën të lehtë kombinimin me të gjitha veshjet, ndërsa detajet e kuqe në hap dhe logoja CHAMPION do t'i japin çdo pamje të mrekullueshme. Qëndrueshmërinë e lartë të atleteve i kontribuon materiali nga i cili janë përbërë si në pjesën e sipërme ashtu edhe vetë tabani i gomës.Specifikimet: Atlete për meshkuj Logo Champion Përbërja: 70% PU, 30% najlon Ngjyra: jeshile.
Detaje

Champion PADEN janë atlete për meshkuj për çdo ditë. Ky model atletesh është ideal për të gjithë ata që duan një hap të rehatshëm në kryerjen e aktiviteteve të përditshme dhe lehtësinë e lëvizje në ecje të gjata. Ngjyra klasike e zezë e bën të lehtë kombinimin me të gjitha veshjet, ndërsa detajet e kuqe në hap dhe logoja CHAMPION do t'i japin çdo pamje të mrekullueshme. Qëndrueshmërinë e lartë të atleteve i kontribuon materiali nga i cili janë përbërë si në pjesën e sipërme ashtu edhe vetë tabani i gomës.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Logo Champion
 • Përbërja: 70% PU, 30% najlon
 • Ngjyra: jeshile

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  45 45 29.5
  43 43 28
  42 42 27
  44 44 28.5
  41 41 26.5
  40 40 26
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë