TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
NEW BALANCE Produkte 997
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CW997HTK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte 997

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38 24.5
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 6.5 37 23.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327RB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete W5740CHB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327SC
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW500BR
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Ndihmë