TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ8587)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 6- 40 24.6
 • 5- 38 2/3 23.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex adidas GRAND COURT për fëmijë janë frymëzuar nga atletet klasike të basketbollit dhe tenisit adidas. Ato janë ridizajnuar për rehati maksimale dhe pjesa e sipërme e lëkurës sintetike u jep atyre qëndrueshmërinë që u nevojitet fëmijëve aktivë. Logoja me tre vija është sintetike dhe me qepje në pjesën anësore. Tabani i qëndrueshëm i gomës është rezistente ndaj konsumit dhe nuk lejon që këmbët e tyre të rrëshqasin. Jepuni atyre rehati, komoditet dhe cilësi teksa mbajnë veshur atletet adidas GRAND COURT.  Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban i mesëm EVA Ngjyra: e bardhë, blu, e kuqe .
Detaje

Atletet unisex adidas GRAND COURT për fëmijë janë frymëzuar nga atletet klasike të basketbollit dhe tenisit adidas. Ato janë ridizajnuar për rehati maksimale dhe pjesa e sipërme e lëkurës sintetike u jep atyre qëndrueshmërinë që u nevojitet fëmijëve aktivë. Logoja me tre vija është sintetike dhe me qepje në pjesën anësore. Tabani i qëndrueshëm i gomës është rezistente ndaj konsumit dhe nuk lejon që këmbët e tyre të rrëshqasin. Jepuni atyre rehati, komoditet dhe cilësi teksa mbajnë veshur atletet adidas GRAND COURT.

 Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban i mesëm EVA
 • Ngjyra: e bardhë, blu, e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet unisex adidas GRAND COURT për fëmijë janë frymëzuar nga atletet klasike të basketbollit dhe tenisit adidas. Ato janë ridizajnuar për rehati maksimale dhe pjesa e sipërme e lëkurës sintetike u jep atyre qëndrueshmërinë që u nevojitet fëmijëve aktivë. Logoja me tre vija është sintetike dhe me qepje në pjesën anësore. Tabani i qëndrueshëm i gomës është rezistente ndaj konsumit dhe nuk lejon që këmbët e tyre të rrëshqasin. Jepuni atyre rehati, komoditet dhe cilësi teksa mbajnë veshur atletet adidas GRAND COURT.

 Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban i mesëm EVA
 • Ngjyra: e bardhë, blu, e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01539
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01547
2.600 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.100 LEK
Ndihmë